O Noktası Büyütme (O-Shot) Kıbrıs

O noktası büyütme işlemi bir kadının cinsellikten aldığı hazzı artırmak ve vajina dokularını sıkılaştırmak amacıyla yapılan bir genital estetik işlemdir. Günümüzde, genital estetik işlemlere ilginin artmasıyla birlikte O noktası büyütme uygulaması da popüler hale geldi. G noktası büyütme işleminden farklı olarak; vajina ve klitorisin farklı noktalarına uygulanan G noktası büyütme, uygulama tarzı olarak da bazı farklara sahiptir. Kişinin kendi kanından alınmış ve yoğunlaştırılmış plazma ile yapılan O-Shot sayesinde vajina dokuları sağlıklı bir şekilde sıkılaşmakta ve hassasiyeti artırılmaktadır.

 

O Noktası Büyütme Nedir?

O noktası büyütme, kadınların cinsel hazzını artırmak, vajina dokularını yenileyerek, duyarlılığını yükseltmek amacıyla yapılan bir genital estetik işlemdir. O noktası büyütme, sık sık G noktası büyütme işlemi ile karıştırılır. Ancak bu iki uygulama farklıdır. O noktası büyütme de G noktası büyütme gibi enjeksiyon yöntemiyle yapılan bir işlemdir. Ancak G noktası büyütme işleminde spesifik bir noktaya, hyaluronik asit uygulanır. Fakat O shot yani O noktası büyütmede ise kişinin kendi kanının santrifüj cihazından geçirilmesiyle elde edilen plazma ile gerçekleştirilir.

 

O Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

Sağlık açısından herhangi bir sıkıntı görülmediği takdirde, O noktası büyütme işlemi 18 yaşını geçmiş her kadına yapılabilir. Ancak genellikle doğum yapmış ya da iri bebek doğurmuş kadınlar tarafından tercih edilen bir işlemdir. Doğum ve yaşa bağlı olarak vajina dokuları yıprandığı için O shot ve diğer estetik uygulamalar genellikle 35 yaş üzeri ve doğum yapan kadınlar tarafından tercih edilir. Bununla birlikte O noktası büyütme;

  • Orgazm olma ile ilgili sorun yaşayan kadınlara
  • Vajinal kuruluk şikâyeti olanlara
  • Kronik enflamatuar hastalığı olanlara
  • Doğuma bağlı oluşan kronik ağrı şikâyeti olanlara yapılabilir.

 

O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

O noktası büyütme işlemi, birçok yönden güvenilir bir işlemdir. Çünkü kişinin kendi kanından alınan, yenileyici hücrelerin yoğunlaştırılması ile elde edilen plazma kullanılır. Bu nedenle sonraki dönemde oluşabilecek gebeliği de olumsuz yönde etkilemez.

O noktası büyütme işlemine başlarken, öncelikle hastalarımızdan bir miktar kan örneği alınır. Bu kan, laboratuvar ortamında, santrifüj cihazı yardımıyla ayrıştırılır. Elde edilen yoğun, sarı renkli sıvı içerisinde bol miktarda yenileyici ve gençleştirici hücre bulunur. Bu plazma vajina ve klitoris bölgesinde, uygun görülen yerlere enjekte edilir. Zamanla vajina gençleşir, dolgunlaşır ve sıkılaşır. Böylece kadının ve erkeğin cinsellikten aldığı haz artar.

 

Kıbrıs O Noktası Büyütme (O-Shot) Fiyatları Nedir?

Kıbrıs O Noktası büyütme veya orgazm aşısı fiyatların işlemin uygulama alanına ve uygulanacak anestezi yöntemine göre değişebilir. İşlem hakkında detaylı bilgi ve muayene randevusu için hastanemize iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.